Електрочайник Maestro MR-056 2200 Вт 1.7 л
Maestro MR-056 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-056 2200 Вт 1.7 л
Усі ціни 36 →Maestro 056-MR-BLUE | 565 грн. |
Чайник Maestro MR-056 MR-056 white/blue | 485 грн. |
Електрочайник Maestro MR-056-BLUE | 559 грн. |
Електрочайник MR-056-BLUE Об’єм: 1,7 л потужність: 1850-2200 Вт корпус з т | 602 грн. |
Електрочайник Maestro MR-056 blue | 573 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →