Набір ножів Maestro MR 1401
Відео 1Фото 5 |
Maestro MR 1401 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR 1401
Усі ціни 45 →Набор ножей Maestro 7 пр 1401-MR | 384 грн. |
Maestro 1404-MR | 351 грн. |
Набір ножів Rainbow MR-1401 | 354 грн. |
Набір ножів Rainbow MR-1401s - 7 од. (DR-000065286) TRG-174568 | 452 грн. |
Набор ножей Maestro 7 пр 1404-MR | 404 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →