Набір ножів Maestro MR 1407
Фото 5 |
Maestro MR 1407 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR 1407
Усі ціни 18 →Maestro 1407-MR | 387 грн. |
Набір кухонних ножів Maestro MR 1407 Basik 7 предметів | 499 грн. |
Набір ножів Rainbow MR-1407s - 7 од. (DR-000065293) TRG-174571 | 510 грн. |
Набір кухонних ножів Maestro MR-1407 7 предметів | 546 грн. |
Набір ножів 7 пр Maestro MR 1407 | 675 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →