Набір ножів Maestro MR 1429
Maestro MR 1429 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR 1429
Усі ціни 10 →Ножі Maestro Rainbow MR-1429 (6ін) | 1 271 грн. |
Ножи Maestro Rainbow MR-1429 (6пр) | 1 251 грн. |
Набір ножів Maestro Rainbow 6 предметів (1429-MR) | 1 272 грн. |
Maestro 1429-MR | 1 177 грн. |
Набір кухонних ножів із підставкою 6 предметів Maestro MR-1429 | 1 558 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →