Машинка для стрижки DSP 90063
Фото 5 |
DSP 90063 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DSP 90063
Усі ціни 14 →Провідна машинка для стрижки волосся DSP 90063 нержавіюча сталь 12вт + Щіт | 460 грн. |
Дротова машинка для стрижки волосся DSP 90063 з 4 насадками + Щіточка для | 399 грн. |
Машинка для стрижки волосся DSP ART-90063 від мережі 4 насадки (3 мм, 6 мм | 499 грн. |
Машинка для стрижки DSP Потужність 12 Вт, 4 насадки, леза із нержавіючої с | 549 грн. |
Машинка для стрижки волосся тример з насадками від мережі від 220в DSP 900 | 420 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →