Машинка для стрижки Gemei GM-1010
Фото 3 |
Gemei GM-1010 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-1010
Усі ціни 6 →Машинка для стрижки волосся ножі з нержавіючої сталі Gemei GM-1010 Pro + 4 | 550 грн. |
Машинка для стрижки Gemei Потужність 8 Вт, 4 насадки, леза із нержавіючої | 619 грн. |
Машинка для стрижки Gemei GM-1010 | 530 грн. |
Машинка для стрижки Gemei GM-1010 дротова з 4 насадками і ножицями Помаран | 507 грн. |
Машинка для стрижки волосся з насадками GM 1010 | 480 грн. |
Машинка для стрижки волосся ножі з нержавіючої сталі Gemei GM-1010 Pro + 4 | 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →