Електрочайник Magio MG-985 1800 Вт 1.7 л білий
Magio MG-985 2020 рікподвійні стінки |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Magio MG-985 1800 Вт 1.7 л білий
Усі ціни 55 →Magio Magio МG-985 | 1 165 грн. |
Електрочайник Magio MG-985 | 867 грн. |
MAGIO MG-985 | 960 грн. |
Magio MG-985 | 749 грн. |
Електрочайник Magio МG-985 (MG-985) | 1 191 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →