Литий диск MAK Davinci 7x17/4x100 ET37 DIA60,1
Відео 26Фото 11 | від 7 189 до 8 699 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації MAK Davinci 147
Характеристики
MAK Davinci 7x17/4x100 ET37 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Davinci 7x17/4x100 ET37 DIA60,1
Сортувати
Диски Mak DaVinci 7x17 4x100 ET37 DIA60,1 (light titan) | 7 189 грн. |
Mak DAVINCI Light Titan (R17 W7.0 PCD4x100 ET37 DIA60.1) | 8 699 грн. |
MAK Davinci (7J x 17 4x100 ET37 DIA60.1) Glossy Black На замовлення з Євро | 8 228 грн. |
Диски Mak DaVinci 7x17 4x100 ET37 DIA60,1 (gloss black) (1002188274) | 8 222 грн. |
MAK Davinci (7J x 17 4x100 ET37 DIA60.1) Titan На замовлення з Європи. | 8 228 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі