Литий диск MAK Torino 6x15/4x100 ET43 DIA56,6
Відео 7Фото 5 | від 6 075 до 6 735 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації MAK Torino 17
Характеристики
MAK Torino 6x15/4x100 ET43 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Torino 6x15/4x100 ET43 DIA56,6
Диски Mak Torino 6x15 4x100 ET43 DIA56,6 (silver) | 6 075 грн. |
Диски Mak Torino 6x15 4x100 ET43 DIA56,6 (silver) (1000961390) | 6 735 грн. |
Диски MAK Torino Silver R15 W6 PCD4x100 ET43 DIA56,6 ID38234 | 6 256 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі