Литий диск MAK Speciale 9x22/5x108 ET43 DIA63,4
Відео 1Фото 6 | від 22 047 до 33 366 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації MAK Speciale 142
Характеристики
MAK Speciale 9x22/5x108 ET43 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Speciale 9x22/5x108 ET43 DIA63,4
Сортувати
Диски Mak Speciale 9x22 5x108 ET43 DIA63,4 (gloss black) | 22 047 грн. |
Mak SPECIALE Gloss Black (R22 W9.0 PCD5x108 ET43 DIA63.4) | 28 199 грн. |
MAK SPECIALE (9J x 22 5x108 ET43 DIA63.4) Glossy Black На замовлення з Євр | 27 676 грн. |
Mak Speciale R22 W9 PCD5x108 ET43 DIA63.4 Black Mirror Face F9022ECBM43GD3 | 32 245 грн. |
Mak Speciale R22 W9 PCD5x108 ET43 DIA63.4 Black Mirror Face | 33 366 грн. |
Диски Mak Speciale 9x22 5x108 ET43 DIA63,4 (black mirror face) (1001451930 | 26 898 грн. |
Диски Mak Speciale 9x22 5x108 ET43 DIA63,4 (gloss black) (1001334432) | 25 782 грн. |
Диски MAK Speciale Gloss Black R22 W9 PCD5x108 ET43 DIA63,4 ID310749 | 26 953 грн. |
Диски MAK Speciale Black Mirror R22 W9 PCD5x108 ET43 DIA63,4 ID310744 | 26 953 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі