Літня шина Continental EcoContact 6 215/55 R17 94V
Відео 19Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental EcoContact 6 215/55 R17 94V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental EcoContact 6 215/55 R17 94V
Усі ціни 48 →Шина Continental EcoContact 6 215/55 R17 94V | 4 129 грн. |
Continental EcoContact 6 215/55 R17 94V | 3 975 грн. |
Continental EcoContact 6 215/55 R17 94V | 4 050 грн. |
Continental EcoContact 6 (215/55R17 94V) | 3 878 грн. |
Continental EcoContact 6 215/55 R17 94V | 4 370 грн. |
ще 20 пропозицій
Зимова гума у мене вся континенталь, люблю її за м'якість та гарне гальмування. Вирішив спробувати взяти літню континенталь. Найперше що абсолютно не відрізняється від зимових шин – боковина. Вона дуже м'яка, тонка та хипла. З іншого боку, шина легка та економічна. Я не помітив змін щодо витрати палива, але помітив м'якість. Комфортно котить рівною дорогою, по невеликих нерівностях теж. Добре кермується, не зносить на мокрому асфальті, відмінний зачіп та гальмування. Але воно міське. Така м'яка боковина гарантує пригоди бездоріжжям. Ями теж намагаюся все об'їжджати. Не гамірна, їде тихенько, по лежачих не стрибає. Я задоволений. Гарний зачіп. Не погано кермується, і на сухому, і на мокрому асфальті. Тиха. Ціна досить демократична. Дуже м'яка боковина і підозріло тонка. Не вселяє впевненості. Игорь: користуюся Continental EcoContact 6 195/65 R15 91H більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Continental EcoContact 6 215/55 R17 94V
Ціни на Continental EcoContact 6 215/55 R17 94V |
---|---|---|---|---|
Continental EcoContact 6 215/55 R17 94V | від 3 864 грн. | 50 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 215/55 R17 94V Audi | від 3 811 грн. | 17 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 215/55 R17 94V Seal | від 4 452 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 215/55 R17 98H | від 5 030 грн. | 26 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 215/55 R17 98V | від 4 942 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →