Литий диск MAK Kingdom 9,5x22/5x120 ET49 DIA72,6
Фото 4 | від 10 689 до 28 899 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):49 мм |
Модифікації MAK Kingdom 4
Характеристики
MAK Kingdom 9,5x22/5x120 ET49 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Kingdom 9,5x22/5x120 ET49 DIA72,6
Сортувати
Mak KINGDOM Silver (R22 W9.5 PCD5x120 ET49 DIA72.6) | 28 899 грн. |
Mak Kingdom R22 W9.5 PCD5x120 ET49 DIA72.6 Silver F9522KDSI49IRR | 10 689 грн. |
Mak Kingdom R22 W9.5 PCD5x120 ET49 DIA72.6 Silver | 10 854 грн. |
Mak Kingdom R22 W9.5 PCD5x120 ЕТ49 DIA72.6 Matt Black F9522KDMB49IRR | 10 689 грн. |
Диски Mak Kingdom 9,5x22 5x120 ET49 DIA72,6 (silver) (1000898891) | 26 402 грн. |
Закрити
Схожі