Литий диск MAK Zenith 7x16/4x100 ET37 DIA60,1
Відео 7Фото 11 | від 6 451 до 8 575 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації MAK Zenith 115
Характеристики
MAK Zenith 7x16/4x100 ET37 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Zenith 7x16/4x100 ET37 DIA60,1
Сортувати
Диски Mak Zenith 7x16 4x100 ET37 DIA60,1 (matt black) | 6 728 грн. |
Mak Zenith hyper silver (R16 W7.0 PCD4x100 ET37 DIA60.1) | 7 999 грн. |
Mak Zenith R16 W7 PCD4x100 ET37 DIA60.1 Silver F7060ZHHS37CH2X | 8 127 грн. |
Mak Zenith R16 W7 PCD4x100 ET37 DIA60.1 Silver | 8 405 грн. |
Диски Mak Zenith 7x16 4x100 ET37 DIA60,1 (hyper silver) | 6 451 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі