ДБЖ Makelsan SE 1000VA 1000 ВА
Фото 4 | 10 640 грн. Купити! ИБП с правильной синусоидой ONLINE MAKELSAN PowerPack Se-1kVA-LCD, 1000VAAirclimate.proЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись |
Makelsan SE 1000VA 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makelsan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makelsan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Makelsan SE 1000VA
Ціни на Makelsan SE 1000VA |
---|---|---|---|---|
Makelsan SE 1000VA 1000 ВА | від 10 640 грн. | 1 пропозиція | ||
Makelsan SE 2000VA 2000 ВА | від 14 521 грн. | 13 пропозицій | ||
Makelsan SE 3000VA 3000 ВА | від 22 180 грн. | 13 пропозицій | ||
Makelsan SE 6000VA 6000 ВА | від 54 880 грн. | 1 пропозиція | ||
Makelsan SE 10000VA 10000 ВА | від 54 020 грн. | 12 пропозицій |