ДБЖ Makelsan SE 2000VA 2000 ВА
Фото 4 |
Makelsan SE 2000VA 2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makelsan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makelsan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makelsan SE 2000VA 2000 ВА
Усі ціни 13 →Устройство бесперебойного питания Makelsan ONLINE MAKELSAN PowerPack Se-2k | 17 499 грн. |
ИБП с правильной синусоидой ONLINE MAKELSAN PowerPack Se-2kVA-LCD, 2000VA | 19 320 грн. |
Пристрій безперебійного живлення Makelsan ONLINE MAKELSAN PowerPack Se-2kV | 17 666 грн. |
Устройство бесперебойного питания Makelsan ONLINE MAKELSAN PowerPack Se-2k | 14 438 грн. |
Пристрій безперебійного живлення Makelsan ONLINE MAKELSAN PowerPack Se-2kV | 19 320 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Makelsan SE 2000VA
Ціни на Makelsan SE 2000VA |
---|---|---|---|---|
Makelsan SE 1000VA 1000 ВА | від 10 640 грн. | 1 пропозиція | ||
Makelsan SE 2000VA 2000 ВА | від 14 438 грн. | 13 пропозицій | ||
Makelsan SE 3000VA 3000 ВА | від 22 180 грн. | 13 пропозицій | ||
Makelsan SE 6000VA 6000 ВА | від 54 880 грн. | 1 пропозиція | ||
Makelsan SE 10000VA 10000 ВА | від 54 010 грн. | 12 пропозицій |