Ящик для інструменту Mano C.O-18
Фото 8 |
Mano C.O-18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mano C.O-18
Ящик для інструменту MANO C.O-18 зі знімним лотком і органайзером (C.O-18) | 542 грн. |
Ящик для инструмента MANO (C.O-18) | 543 грн. |
Ящик для інструментів Mano класичний з органайзером 18" 432x250x238 мм (C. | 543 грн. |
Модификації Mano C.O-18
Ціни на Mano C.O-18 |
---|---|---|---|---|
Mano C.O-13 | від 195 грн. | 2 пропозиції | ||
Mano C.O-16 | від 289 грн. | 4 пропозиції | ||
Mano C.O-18 | від 542 грн. | 4 пропозиції | ||
Mano C.O-21 | від 595 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →