Ящик для інструменту Intertool BX-0416
Intertool BX-0416 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool BX-0416
Усі ціни 22 →Intertool Intertool BX-0416 125217 | 499 грн. |
Ящик для инструментов, 16 415x210x190 мм INTERTOOL BX-0416 | 499 грн. |
Ящик для інструменту 16" 415*210*190 мм INTERTOOL BX-0416 | 499 грн. |
Intertool Ящик Intertool для инструментов 16" 415x210x190 мм (BX-0416) | 474 грн. |
Ящик для інструменту Intertool 16" 415x210x190 мм (BX-0416) | 412 грн. |
ще 17 пропозицій
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту Intertool BX-0416:
- Петля для навісного замку
РекомендуємоПорівняти в таблиці →