Самокат Maraton District
Відео 4Фото 10 |
Maraton District |
|
Легкий, зручний у використанні та порівняно недорогий трюковий самокат, який може бути хорошим вибором як для досвідчених райдерів-екстремалів, так і для користувачів, які тільки освоюють навички екстремального катання. Виріб добре підходить для виконання найпростіших стрибків, ковзання та обертання. Позиціонується виробником як рішення для вікового діапазону від 5 років, але може виносити навантаження аж до 100 кг.
Модель важить всього 3,5 кг, що вдалося реалізувати завдяки легкій та надійній алюмінієвій рамі. Трюковий самокат Maraton District оснащений класичним ножним гальмом, яке в основному призначене для плавної зупинки, але в разі необхідності зможе здійснити і екстрене гальмування. У той же час високоякісні підшипники типу ABEC 7 допомагають швидко набирати швидкість і зберігати її по ходу руху; вони ж забезпечують довговічність використання виробу. Поліуретан, з якого виготовлені колеса, - міцний і надійний матеріал, що слабко піддається впливу температур і механічних пошкоджень, відмінний вибір для трюкового самокату, який постійно піддається більш серйозним навантаженням, ніж прогулянкові варіанти.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maraton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maraton.
Купити Maraton District
Трюковой самокат Maraton DISTRICT Желтый Колесо + LED-фонарик (2021) DISTR | 1 599 грн. |
Трюковий самокат Maraton District Колесо | 1 450 грн. |
Труковий Самокат Maraton DISTRICT | 1 620 грн. |
Дитячий самокат для трюків Maraton DISTRICT Жовтий Колесо + LED-ліхтарик ( | 1 799 грн. |