Самокат Maraton Sprint
Відео 2Фото 13 |
Maraton Sprint |
|
Якісний двоколісний самокат, призначений для дітей віком від 5 років, а також дорослих — максимальне навантаження становить 100 кг.для найбільш комфортного використання висота ручки регулюється — так ви зможете налаштувати її під свій зріст. А наждачне покриття деки виключає ковзання ноги по поверхні. Рама виконана з легкого, але міцного алюмінію, тому сам самокат важить небагато - 4 кг.складна конструкція дозволяє перевозити його в багажнику автомобіля або зберігати вдома, економлячи місце.
Більш того, в комплект включений ремінь для перенесення пристрою в складеному вигляді. Також Maraton Sprint оснащений знімними ручками і спеціальним затискачем для їх фіксації для запобігання деренчання під час поїздки. Колеса тут досить великі (діаметром 20 см), поліуретанові, з жорсткістю 88а і підшипниками ABEC-9, які дозволяють швидше розвивати швидкість і при цьому не видають зайвого шуму. Для м'якої їзди на передньому колесі є амортизація, тому можете сміливо кататися по бруківці або нерівній дорозі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maraton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maraton.
Купити Maraton Sprint
Усі ціни 16 →Самокат городской Maraton Sprint (Зеленый) | 1 860 грн. |
Двоколісний самокат 3142 Maraton Sprint | 3 599 грн. |
Самокат Maraton Sprint Синій | 1 999 грн. |
Самокат Maraton Sprint Біло-Рожевий + Малюнок | 2 500 грн. |
Самокат двоколісний Maraton Sprint синій (MR0016BL) | 3 108 грн. |