Самокат Maraton Rider
Відео 29Фото 9 |
Maraton Rider |
|
Класичний самокат, що позиціонується виробником в нижню частину середнього цінового сегмента. Головним чином модель призначена для користувачів вікової групи від 5 років і у ваговій категорії до 10 кг. Модель отримала легку і міцну деку з алюмінієвого сплаву. Колеса представлені безкамерними поліуретановими роликами діаметром 20 см, при цьому виробником передбачені якісні підшипники ABEC 9.
Це практичний, функціональний і стильний самокат, здатний демонструвати ефектну спортивну їзду. Самокат Maraton Rider забезпечений передньою фарою, що дозволяє використовувати борд навіть в темний час доби. На окрему увагу заслуговує складаний механізм-якщо скласти рульову стійку, то борд вийде зручно переносити і легко зберігати. При цьому додатково виробником передбачений спеціальний ремінець для зручності транспортування. Також модель може похвалитися універсальною системою гальмування-передбачений як задній, так і передній гальма. Ще однією відмінною особливістю моделі є наявність амортизації. Система амортизації дозволяє самокату комфортно разьезжать по дорожньому покриттю будь-якої якості.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maraton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maraton.
Купити Maraton Rider
Усі ціни 9 →Двоколісний самокат 12470 Maraton Rider | 2 999 грн. |
Самокат Maraton Rider Рожевий | 2 400 грн. |
Самокат Maraton Rider Синій | 1 950 грн. |
Самокат двоколісний Maraton Rider Yellow з амортизаторами та ручним гальмо | 1 848 грн. |
Самокат двоколісний Maraton Rider Blue з амортизаторами та ручним гальмом | 1 888 грн. |