Самокат Maraton Air Max
Відео 5Фото 7 |
Maraton Air Max |
|
Простий та зручний міський самокат із широкою платформою-декою, якісними підшипниками класу ABEC 9, зручною системою складання та комплектним ременем для перенесення. Відрізняється збільшеним діаметром переднього колеса 230 мм та наявністю передньої амортизації. Завдяки цим особливостям забезпечується згладжування дрібних нерівностей дорожнього покриття для більш плавного та м'якого ходу.
Є доступним продуктом середньої цінової категорії 2021 року. Підійде для катання дітей віком від 5 років, підлітків та навіть дорослих. Основним конструкційним матеріалом самокату Maraton Air Max став метал алюмінію, який дозволив утримати вагу моделі в межах 4,2 кг. Висока міцність алюмінієвої конструкції витримує дорослих вагою до 100 кг. Висота положення керма може фіксуватися в діапазоні від 77 до 95 см.
Таке регулювання разом із зручними грипсами та спеціальним наждачним покриттям деки забезпечує чудову ергономіку для райдерів будь-якого віку. Для своєчасного гальмування і швидкої зупинки є безвідмовне ножне гальмо (функції гальмівної колодки виконує крило). Великі поліуретанові колеса гарантують відмінне зчеплення з дорогою та бездоганну керованість. Для зручності вертикального паркування передбачена висувна підніжка. Простий механізм складання легко освоюється дитиною. Компактні габарити у складеному вигляді дозволяють мінімізувати площу, яку займає при зберіганні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maraton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maraton.
Купити Maraton Air Max
Усі ціни 17 →Самокат Maraton Air Max Синий + LED-фонарик (2021) AirMax-Bl | 2 590 грн. |
Самокат городской Maraton Air Max, синий | 1 958 грн. |
Самокат Maraton Air Max Чорний | 2 597 грн. |
Самокат Maraton Air Max Черный + LED-фонарик (2021) AirMax-B | 2 590 грн. |
Самокат MARATON Air Max блакитний (1 амортизатор) | 2 209 грн. |