Кикборд Maraton Baby Star
Фото 7 |
Maraton Baby Star |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maraton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maraton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maraton Baby Star
Усі ціни 27 →Самокат Maraton Baby Star (Красный) | 1 234 грн. |
Самокат Maraton Baby Star (Рожевий) зі складним кермом і ножним заднім гал | 1 281 грн. |
Самокат Maraton Baby Star (Зелёный) | 1 234 грн. |
Самокат Maraton Baby Star (Розовый) | 1 234 грн. |
Самокат Maraton Baby Star (Чёрный) | 1 234 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →