Кикборд Maraton Action
Фото 4 |
Maraton Action |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maraton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maraton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maraton Action
Усі ціни 13 →Самокат Maraton Action Сиреневый | 752 грн. |
Дитячий триколісний самокат Maraton Action з ножним заднім гальмом, Зелени | 999 грн. |
Самокат Maraton Action Синий | 752 грн. |
Самокат Maraton Action Розовый | 752 грн. |
Самокат Maraton Action Зеленый | 752 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості самоката Maraton Action:
- Жорсткість коліс: 82А
РекомендуємоПорівняти в таблиці →