Самокат Maraton WarPrime
Фото 22 |
Maraton WarPrime |
|
Самокат комплектується двома пегами.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maraton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maraton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maraton WarPrime
Усі ціни 12 →Самокат для трюков Maraton WarPrime Камуфляж (HIC, PEG) + LED-фонарик W-P | 3 250 грн. |
Трюковый самокат Maraton WarPrime | 2 477 грн. |
Самокат MARATON WarPrime зелений | 3 236 грн. |
Самокат для трюков Maraton WarPrime Камуфляж (HIC, PEG) + LED-фонарик + На | 3 450 грн. |
Трюковий самокат Maraton WarPrime 110 мм | 2 799 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →