Намет Marmot Limelight 2P
Відео 3Фото 22 |
Marmot Limelight 2P
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур, вікно
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:нейлон
Вага:2.3 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Marmot Limelight 2P
Намет Marmot Limelight 2P Зелений | 12 700 грн. |
Marmot Limelight 2P Tent Żółty/Czerwony | 16 464 грн. |
Намет Marmot Limelight 2P 2022 (Solar/Red Sun) | 13 980 грн. |
Marmot Limelight 2P Zielony M1230319630 | 16 380 грн. |
Намет Marmot Limelight 2P 2022 (Foliage/Dark Azure) | 13 980 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →