Намет Marmot Tungsten 3P
Відео 5Фото 15 |
Marmot Tungsten 3P
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:2.7 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Marmot Tungsten 3P
Намет Marmot Tungsten 3P (Orange) | 13 180 грн. |
Намет Marmot Tungsten 3P 2022 (Foliage/Dark Azure) | 14 980 грн. |
Намет Marmot Tungsten 3P 2022 (Solar/Red Sun) | 14 980 грн. |
Подивившись огляди, вирішив придбати цей намет і був трохи розчарований. Загалом намет підходить для літніх походів у не дуже вітряних і дощових умовах. Вага, що щільно натягується внутрішній відсік із протимоскітної сітки, оригінальні анодовані алюмінієві кілочки, зачіпки, посторний дизайн внутрішнього відсіку, наявність футпринту. Петлі для кілочків не з еластичного шнура, краї тенту з дішком високо розташовані над землею, немає петель для кілочків на торцевих стронах тенту і він лежить на внутрішньому відсіку, футпринт "бовтається" під дном, не натягуючись щільно на дуги. користуюся Marmot Tungsten 1P менше місяця |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Marmot Tungsten 3P
Ціни на Marmot Tungsten 3P |
---|---|---|---|---|
Marmot Tungsten 1P | від 9 780 грн. | 1 пропозиція | ||
Marmot Tungsten 2P | від 12 580 грн. | 2 пропозиції | ||
Marmot Tungsten 3P | від 13 180 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →