Намет Big Agnes Blacktail 3 (021.0072)
Відео 14Фото 30 |
Big Agnes Blacktail 3
2 -місний
2 кг
3 -місний 2.7 кг
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:2.72 кг
У наметах Big Agnes указується мінімальне значення водостійкості, яка досягається до моменту закінчення рекомендованого терміну експлуатації намети (з розрахунку 200 діб).
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Big Agnes Blacktail 3
Усі ціни 10 →Намет Big Agnes Blacktail 3 - зелений 021.0072 | 17 245 грн. |
Намет Big Agnes Blacktail 3 - зелений 021.0072 | 14 995 грн. |
Намет Big Agnes Blacktail 3 green | 16 390 грн. |
Намет Big Agnes Blacktail 3 green (021.0072) 021.0072 | 16 390 грн. |
Намет Big Agnes Blacktail 3 green 021.0072 | 14 995 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Big Agnes Blacktail 3
Ціни на Big Agnes Blacktail 3 |
---|---|---|---|---|
Big Agnes Blacktail 2 | від 10 490 грн. | 9 пропозицій | ||
Big Agnes Blacktail 3 | від 14 990 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →