Спальний мішок Naturehike Lightweight Summer L
Відео 4Фото 12 |
Naturehike Lightweight Summer L легкийкомпресійний мішок |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Naturehike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Naturehike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Naturehike Lightweight Summer L
Спальник Naturehike Ultra Light LW 180 NH21MSD09 15°CL Сіро-синій (6927595 | 1 660 грн. |
Спальний мішок-ковдра Naturehike Ultralight LW180 лівий Сіро-Синій (692759 | 1 610 грн. |
Спальний мішок-ковдра Naturehike Ultralight LW180 правий Сіро-Синій (69275 | 1 610 грн. |
Відеоогляди
Модификації Naturehike Lightweight Summer L
Ціни на Naturehike Lightweight Summer L |
---|---|---|---|---|
Naturehike Lightweight Summer M | від 1 200 грн. | 91 пропозиція | ||
Naturehike Lightweight Summer L | від 1 610 грн. | 5 пропозицій | ||
Naturehike Lightweight Summer XL | від 1 370 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →