Швонарізчик Masalta MF20-2
Masalta MF20-2 Honda GX390Masalta G390F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Masalta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Masalta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Masalta MF20-2
Нарізувачі швів Masalta MF 20-2 | 58 442 грн. |
Швонарезчик бензиновый Masalta MF20-2 37591 | 65 056 грн. |
Швонарезчик бензиновый Masalta (MF20-2) | 58 442 грн. |
Швонарезчик Masalta MF 20-2 (MF20-2) MF20-2 | 52 990 грн. |
Швонарізник Masalta MF 20-2 (MF20-2) | 61 839 грн. |
Модельні відмінності:
- Модель MF20-2 — двигун Masalta G390F
- Модель MF20-3 — двигун Robin Subaru EH36D
- Модель MF20-4 — двигун GX390
Модификації Masalta MF20-2
Ціни на Masalta MF20-2 |
---|---|---|---|---|
Masalta MF20-4 | від 72 097 грн. | 4 пропозиції | ||
Masalta MF20-2 | від 52 990 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →