Швонарізчик Masalta MF16-4
Відео 2Фото 2 |
Masalta MF16-4 Honda GX390Masalta G390F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Masalta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Masalta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Masalta MF16-4
Усі ціни 8 →Швонарізник бензиновий Masalta MF16-4 | 58 355 грн. |
Швонарезчик бензиновый Masalta MF16-4, без диска 38136 | 58 355 грн. |
Швонарізчик Masalta MF16-4 дв. Honda GX390 13к.с. (38136) | 72 825 грн. |
Masalta Швонарізник MF16-4 Honda GX390 13,0 к.с. 400 мм 38136 | 58 355 грн. |
Швонарізувач бензиновий Masalta MF16-4 38136 | 58 356 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель MF16-2 — двигун Masalta G390F
- Модель MF16-3 — двигун Robin Subaru EH36D
- Модель MF16-4 — двигун GX390
Модификації Masalta MF16-4
Ціни на Masalta MF16-4 |
---|---|---|---|---|
Masalta MF16-4 | від 57 247 грн. | 8 пропозицій | ||
Masalta MF16-2 | від 45 445 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →