Мультиметр Mastech MAS830L (13-2007)
Відео 2Фото 3 |
Mastech MAS830L
Пристрій:мультиметр
Пост. напруга:200 мВ, 600 В
Змін. напруга:600 В
Постійний струм:20 мкА, 10 A
Опір:200 Ом, 2 МОм
Всі характеристики
Характеристики MAS830L
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mastech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mastech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mastech MAS830L
Усі ціни 6 →Цифровий мультиметр електронний MASTECH MAS830L | 359 грн. |
Мультиметр універсальний Mastech MAS830L | 860 грн. |
Цифровий простий мультиметр MASTECH MAS830L | 346 грн. |
Цифровий мультиметр MASTECH MAS830L простий та надійний електронний | 346 грн. |
Мультиметр універсальний цифровий тестер Mastech MAS830L | 258 грн. |
Цифровий мультиметр MASTECH MAS830L 9В з функцією перевірки діодів | 346 грн. |
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель MAS830 — є функція "продзвонювання ланцюга", немає функції перевірки транзистора і підсвічування дисплея
- Модель MAS830B — немає функцій перевірки транзистора, "продзвонювання ланцюга", підсвічування дисплея
- Модель MAS830L — є функції перевірки транзистора, "продзвонювання ланцюга", підсвічування дисплея
РекомендуємоПорівняти в таблиці →