Лещата Master Tool 07-0203 50 мм / губки 70 мм
Фото 4 |
Master Tool 07-0203 35 мм / губки 40 мм50 мм / губки 70 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 07-0203 50 мм / губки 70 мм
Усі ціни 6 →Тиски слесарные MASTERTOOL 70 мм (07-0203) | 661 грн. |
Лещата слюсарні поворотні MASTERTOOL GM міні 70 мм (07-0203) | 661 грн. |
Лещата слюсарні поворотні MASTERTOOL, 70 мм. Yellow (07-0203) | 694 грн. |
Тиски слюсарні MASTERTOOL поворотні міні 70 мм 07-0203 | 659 грн. |
Лещата слюсарні поворотні міні Mastertool 70 мм 07-0203 | 661 грн. |
Тиски слюсарні MASTERTOOL поворотні міні 70 мм 07-0203 | 661 грн. |
Модификації Master Tool 07-0203
Ціни на Master Tool 07-0203 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 07-0200 35 мм / губки 40 мм | від 492 грн. | 7 пропозицій | ||
Master Tool 07-0203 50 мм / губки 70 мм | від 659 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →