Струбцина Stanley 0-83-199 50 мм
Stanley 0-83-199 50 мм100 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 0-83-199 50 мм
Усі ціни 21 →Затиск ручний Stanley, розкриття 50 мм STHT0-83199 | 766 грн. |
Струбцина-прищепка Stanley 50мм (STHT0-83199) | 766 грн. |
Затискач ручної (струбцина) STANLEY STHT0-83199 | 766 грн. |
Stanley Stanley STHT0-83199 | 765 грн. |
Струбцина Stanley 200 мм STHT0-83199 | 766 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Stanley 0-83-199
Ціни на Stanley 0-83-199 |
---|---|---|---|---|
Stanley 0-83-199 50 мм | від 765 грн. | 21 пропозиція | ||
Stanley 0-83-200 100 мм | від 549 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →