Лопата Master Tool 14-6269
Master Tool 14-6269 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-6269
Усі ціни 8 →Лопата совковая MASTERTOOL (14-6269) | 670 грн. |
Лопата совкова Mastertool з держаком 1.5 кг (14-6269) | 536 грн. |
Лопата совкова MasterTool GM з держаком і ручкою 225*275*490мм L-1200мм мо | 536 грн. |
Лопата совкова MASTERTOOL з держаком і ручкою, 225х275х490 мм, 1200 мм (14 | 704 грн. |
Лопата совкова MASTERTOOL з держаком і ручкою 225х275х490 мм 1200 мм молот | 567 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →