Лопата Master Tool 14-6280
Master Tool 14-6280 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-6280
Усі ціни 8 →Лопата штыковая саперная MASTERTOOL складная (14-6280) | 372 грн. |
Лопата складна саперна Mastertool 415х125х95 мм (14-6280) | 372 грн. |
Лопата саперна MasterTool GM 95*125*415 мм складана (14-6280) | 372 грн. |
Лопата саперна MASTERTOOL 95х125х415 мм складана з чохлом 14-6280 | 315 грн. |
Лопата саперна MASTERTOOL 95х125х415 мм складна 14-6280 | 472 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →