Лопата Master Tool 14-6242-B
Master Tool 14-6242-B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-6242-B
Лопата снегоуборочная MASTERTOOL складная (14-6242-Б) | 892 грн. |
Лопата совкова MASTERTOOL 280х670 мм, складана (14-6242-Б) | 892 грн. |
Лопата снігова MASTERTOOL 280х670 мм складна 14-6242-Б | 890 грн. |
Лопата совкова Mastertool 280х670 мм складана 14-6242-Б | 892 грн. |
Лопата снігова MASTERTOOL 280х670 мм складана 14-6242-Б | 892 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →