Лопата Master Tool 14-6193
Master Tool 14-6193 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-6193
Усі ціни 7 →Лопата садовая MASTERTOOL (14-6193) | 124 грн. |
Лопата садова Mastertool з подовженою дерев'яною ручкою 500x110 мм (14-619 | 124 грн. |
Лопата садова MASTERTOOL GM з подовженою дерев'яною ручкою 500*110 мм (14- | 124 грн. |
Лопата садова MASTERTOOL з подовженою дерев'яною ручкою 500х110 мм 14-6193 | 105 грн. |
Лопатка посадкова Mastertool 500 x 110 мм подовжена (14-6193) | 125 грн. |
Лопата садова MASTERTOOL з подовженою дерев'яною ручкою 500х110 мм 14-6193 | 124 грн. |
Лопата садова з подовженою дерев'яною ручкою 500*110 мм MASTER TOOL 14-619 | 106 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →