Набір інструментів Master Tool 75-0960
Master Tool 75-0960 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 75-0960
Набор ключей Torx Г-образных MASTERTOOL 9ед. (75-0960) | 133 грн. |
Набір ключів Torx Mastertool 9 предметів Cr-V короткі (75-0960) | 133 грн. |
Ключі TORX набір MASTERTOOL GM 9 шт CrV короткі (Т10-Т50 L55-133мм) (75-09 | 133 грн. |
Ключі TORX MASTERTOOL набір 9 шт CrV короткі (Т10-Т50 55-133 мм) 75-0960 | 133 грн. |
Набір ключів MASTER TOOL 75-0960 Torx Т10-Т50 9 шт | 133 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →