Таль / лебідка Master Tool 86-8022
Фото 4 |
Master Tool 86-8022 1000 кг, 2000 кг (з блоком)2000 кг, 4000 кг (с блоком) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 86-8022
Лебідка важільна MasterTool GM 4т, 2 положення, трос 5,5 мм*3,0 м (Арт.: 8 | 1 044 грн. |
Лебідка важільна MASTERTOOL 4 т, 2 положення, трос 5 мм 2.3 м (86-8022) | 1 096 грн. |
Лебідка важільна MASTERTOOL 4 т 2 положення трос 5 мм 2.3 м 86-8022 | 1 442 грн. |
Лебідка важільна MASTERTOOL 4 т 2 положення трос 5 мм 2.3 м 86-8022 | 1 044 грн. |
Модификації Master Tool 86-8022
Ціни на Master Tool 86-8022 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 86-8021 | від 549 грн. | 8 пропозицій | ||
Master Tool 86-8022 | від 1 044 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →