Вантажна шина LEAO KLD200 265/70 R19.5 140M
Фото 10 |
Виберіть розмір вантажної шини
LEAO KLD200 265/70 R19.5 140M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEAO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEAO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LEAO KLD200 265/70 R19.5 140M
Усі ціни 13 →Leao KLD200 (ведущая) (265/70R19.5 140M) | 9 211 грн. |
Leao KLD200 (приводная) 265/70 R19.5 140/138M 16PR | 9 202 грн. |
Leao KLD200 265/70 R19.5 140/138M | 8 925 грн. |
Leao KLD200 (ведущая) 265/70 R19.5 140/138M PR16 | 9 277 грн. |
Грузовые шины Leao KLD200 (ведущая) 265/70 R19.5 140/138M 16PR 1002490800 | 9 050 грн. |
ще 8 пропозицій