Вантажна шина Starmaxx DZ300 245/70 R19.5 136M
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Starmaxx DZ300 245/70 R19.5 136M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx DZ300 245/70 R19.5 136M
Усі ціни 16 →Starmaxx DZ300 (ведуча вісь) 245/70 R19.5 136/134M | 8 510 грн. |
Starmaxx DZ300 (ведущая) 245/70 R19.5 136/134M | 7 683 грн. |
Starmaxx DZ300 (ведущая) (245/70R19.5 136M) | 7 722 грн. |
Starmaxx DZ300 (приводная) 245/70 R19.5 136/134M 16PR | 7 510 грн. |
Грузовые шины Starmaxx DZ-300 (ведущая) 245/70 R19.5 136/134M 16PR 1002263 | 9 746 грн. |
ще 11 пропозицій