Вантажна шина Sava Avant A4 235/75 R17.5 132M
Виберіть розмір вантажної шини
Sava Avant A4 235/75 R17.5 132M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Avant A4 235/75 R17.5 132M
Усі ціни 16 →Sava Avant 4 (рульова вісь) 235/75 R17.5 132/130M | 9 453 грн. |
Sava Avant 4 (рулевая) (235/75R17.5 132M) | 8 708 грн. |
Sava Avant 4 (рулевая) 235/75 R17.5 132/130M 16PR | 8 721 грн. |
Sava AVANT 4 235/75 R17.5 132/130M | 8 555 грн. |
Sava Avant 4 (235/75R17.5 132/130M) | 8 293 грн. |
ще 11 пропозицій