Вантажна шина Matador F HR4 225/75 R17.5 129M
Виберіть розмір вантажної шини
Matador F HR4 225/75 R17.5 129M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador F HR4 225/75 R17.5 129M
Усі ціни 18 →Matador F HR 4 (рульова вісь) 225/75 R17.5 129/127M | 10 133 грн. |
Matador F HR4 (рулевая) (225/75R17.5 129M) | 9 479 грн. |
Matador F HR4 (рулевая) 225/75 R17.5 129/127M 12PR "3PMSF" | 8 400 грн. |
Matador F HR 4 (Рулевая) (225/75R17.5 129/127M) | 8 977 грн. |
Вантажна шина MATADOR F HR4 (рульова) 225/75R17.5 129/127M | 9 150 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Matador F HR4 225/75 R17.5 129M
Ціни на Matador F HR4 225/75 R17.5 129M |
---|---|---|---|---|
Matador F HR4 225/75 R17.5 129M | від 8 400 грн. | 18 пропозицій | ||
Matador F HR4 235/75 R17.5 132M | від 9 400 грн. | 20 пропозицій | ||
Matador F HR4 245/70 R17.5 136M | від 10 200 грн. | 18 пропозицій |