Вантажна шина Matador F HR4 245/70 R19.5 136M
Виберіть розмір вантажної шини
Matador F HR4 245/70 R19.5 136M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador F HR4 245/70 R19.5 136M
Matador F HR 4 (рульова вісь) 245/70 R19.5 136/134M | 10 835 грн. |
Matador F HR4 (рулевая) 245/70 R19.5 136/134M 16PR "3PMSF" | 9 548 грн. |
Грузовые шины Matador F HR4 (рулевая) 245/70 R19.5 136/134M * 1002574240 | 9 759 грн. |
Вантажна шина MATADOR F HR4 (рульова) 245/70R19.5 136/134M | 11 855 грн. |
MATADOR Вантажна шина MATADOR F HR4 (рульова) 245/70R19.5 136/134M | 11 911 грн. |
Відеоогляди