Вантажна шина Pirelli FR01 245/70 R19.5 136M
Виберіть розмір вантажної шини
Pirelli FR01 245/70 R19.5 136M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli FR01 245/70 R19.5 136M
Pirelli FR 01 (рулевая) 245/70 R19.5 136/134M | 7 592 грн. |
Pirelli FR01 (рулевая) 245/70 R19.5 136/134M 16PR | 7 683 грн. |
Pirelli FR 01 (рулевая) 245/70 R19.5 136/134M | 7 676 грн. |
Pirelli FR01 245/70R19.5 136/134M | 17 200 грн. |
Pirelli FR01 245/70R19.5 136/134M | 18 060 грн. |