Літня шина Matador Hectorra 5 245/45 R17 99Y
Відео 5Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Matador Hectorra 5 245/45 R17 99Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador Hectorra 5 245/45 R17 99Y
Усі ціни 32 →Matador Hectorra 5 245/45 R17 99Y XL FR | 3 482 грн. |
Matador Hectorra 5 245/45 R17 99Y XL FR | 3 400 грн. |
Matador Hectorra 5 (245/45R17 99Y) | 3 405 грн. |
Matador Hectorra 5 245/45 R17 99Y XL | 3 854 грн. |
Летние шины Matador Hectorra 5 245/45 ZR17 99Y XL 1002421254 | 3 417 грн. |
ще 20 пропозицій
Всім доброго дня.Придбав ці колеса на Skoda Octavia A7 у розмірі 215 55 R17 виробник Румунія 6 неділя 2024 року. Відбалансувалися добре, зауважень немає. Не шумлять, по дощу та калюжам їздив то дорогу тримають добре. не шумлять, добре тримають дорогу у дощ ще не виявлено Валерий Шарипов: користуюся Matador Hectorra 5 215/55 R17 98Y менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →