Літня шина Matador MP 46 Hectorra 2 225/60 R16 98W
Виберіть розмір шин
Matador MP 46 Hectorra 2 225/60 R16 98W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador MP 46 Hectorra 2 225/60 R16 98W
Matador МР-46 Hectorra 2 225/60 R16 98W | 3 520 грн. |
Шини Matador MP-46 Hectorra 2 225/60 ZR16 98W | 5 500 грн. |
Matador MP 46 HECTORRA 2 225/60 R16 98W (35412805) | 3 200 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →