Літня шина Matador MP 47 Hectorra 3 205/55 R16 91H
Відео 15Фото 5 |
Matador MP 47 Hectorra 3 205/55 R16 91H |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
0 2 7 5 |
Тільки сьогодні взув. До цього стояли Bridgestone... Як виявилося в порівнянні з ними, Matador виявилися НАМНОГО ТИШЕ. На швидкості теж сподобалися, повороти теж. Правда ще не перевірив по дощу, але судячи з відгуків все буде відмінно. Загалом задоволений! Своїх грошей коштує 100%. Тиша за будь-якої швидкості. Не виявив користуюся Matador MP 47 Hectorra 3 205/55 R16 91V менше місяця |
Купив на Ваз 2110, гумою задоволений, дорогу в дощ тримає добре, боявся при покупці за корт, що слабкий, але вже встиг добре пару разів влити в ями і поки все норм, але гранату буде змінювати. Багато де в описах пишуть що виробник Словаччина, але за фактом Росія, мало не купив саме російські, уважніше Юрий Волошин: користуюся Matador MP 47 Hectorra 3 175/65 R14 82T місяць і більше |
поки попередньо дуже задоволений покупкою, по суті це суббренд Континенталя - при ціні в 2 рази дешевше, малюнки схожі, ціна тішить! Одне колесо при встановленні складно піддавалося, у плані "форма яйцем" - але начебто побороли, на трасі до 170 км/год все ок, поки гума радує тиша, дуже м'який склад, був перехід на інший розмір тому на цій же машині є з чим порівняти (попередня гума Michelin Energy Saver) на швидкість рівною дорогою шум і гул самої гуми пішов! є кантик захисний на місці стику диска та гуми, що на лиття дуже гуд, не у всіх він є ну чисто теоретично (усвідомлено на це йшов) гума за рахунок м'якості дуже швидко пилятися, багато хто говорить що за 2, максимум 3 сезони вона спилюється майже в 0, подивимося, ну і так як це європеєць - теж за відгуками не дуже міцна боковина, хоча було пройдено близько 800 км, з кількома жорсткими моментами – все ок Вадим: користуюся Matador MP 47 Hectorra 3 215/55 R17 98Y тиждень рекомендую купити обов'язково |
Словацька марка Matador набула найбільш широку популярність серед безлічі «дочок» німецького шинного концерну Continental AG. Секрет популярності криється в збалансованості ціни і їздових характеристик продукції бренду.
На будь-який смак
Середньокласова шина Matador MP 47 Hectorra 3 випускається у півсотні різних розмірів — від R13 до R21. Відповідно, підібрати потрібний типорозмір шини під свої потреби не складе ніякої праці. Особливу увагу в конструкції моделі приділено безпеки на мокрій дорозі: вода з плями контакту відводиться по чотирьох глибоким поздовжнім каналам, пронизливим асиметричний малюнок протектора уздовж. Практично миттєва гідроевакуація істотно знижує ризик відчути на своїй шкурі ефект аквапланування при подоланні водних перешкод.
Впевненість на дорозі
Центральні ребра протектора володіють підвищеною жорсткістю, за рахунок чого забезпечується поліпшена передача тягових і гальмівних зусиль, а також мінімізується опір коченню. А пособництво в більш впевнене проходження поворотів надають усіяні великою кількістю блоків широкі плечові зони. Тиск за контактним плямі розподіляється рівномірно, завдяки чому запобігає передчасний знос окремих елементів протектора.
Індикація зносу
У всіх примірниках шини незалежно від типорозміру є індикація зносу протектора, яка знаходиться в дренажних окружних каналах на висоті 3 мм. При досягненні цієї позначки покришка підлягає заміні. Претензії до моделі предьявляются щодо витончених боковин, що підвищує ризик виникнення бічних порізів, та шумності шини. Однак з урахуванням демократичною вартості Matador MP 47 Hectorra 3, на вищезгадані мінуси можна сміливо закрити очі.
Модификації Matador MP 47 Hectorra 3 205/55 R16 91H
Ціни на Matador MP 47 Hectorra 3 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Matador MP 47 Hectorra 3 205/55 R16 91V | від 4 035 грн. | 1 пропозиція | ||
Matador MP 47 Hectorra 3 205/55 R16 91Y | від 2 102 грн. | 4 пропозиції | ||
Matador MP 47 Hectorra 3 205/55 R16 94V | від 2 630 грн. | 3 пропозиції |