Літня шина Nokian Nordman SX3 205/55 R16 91H
Відео 15Фото 36 |
Виберіть розмір шин
Nokian Nordman SX3 205/55 R16 91H 205/55 R16 91 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nokian 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nokian.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nokian Nordman SX3 205/55 R16 91H
Усі ціни 9 →Nokian Nordman SX3 205/55 R16 91H | 2 875 грн. |
Nokian Nordman SX3 (205/55R16 91H) | 2 806 грн. |
NOKIAN Nordman SX3 205/55R16 91H | 2 889 грн. |
Nokian Nordman SX3 205/55 R16 91H | 2 862 грн. |
Шины Nokian Nordman SX3 205/55 R16 91H | 2 980 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Nokian Nordman SX3 205/55 R16 91H
Ціни на Nokian Nordman SX3 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Nokian Nordman SX3 205/55 R16 91H | від 2 800 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →