Літня шина Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91H
Відео 13Фото 10 |
Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91H |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Купити Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91H
Усі ціни 45 →Шина Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91H | 2 317 грн. |
Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91H | 2 384 грн. |
Barum BRAVURIS 5HM 205/55 R16 91H (9012889377) | 3 890 грн. |
Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91H | 2 364 грн. |
Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91H | 2 682 грн. |
Гума на мокрій трасі приємно здивувала, я почувала себе у повній безпеці. Красивий малюнок протектора і боковина.Гума м'яка, не галаслива, приємна в керованості. Добре збалансована на ободах, сильний контакт на невеликій швидкості. Після пробігу в 8000 км (переважно містом) передні шини сильно зносилися. Виходить, вже після одного літнього сезону їх потрібно міняти, при тому, що жодних механічних проблем з автомобілем немає. Юлия: користуюся Barum Bravuris 5HM 185/65 R15 88T кілька місяців |
Barum Bravuris 5HM – врівноважена літня шина з прицілом на тривалий експлуатаційний ресурс. За абревіатурою HM у повному імені моделі стоїть фраза High Mileage, яка дослівно перекладається з англійської як «великий пробіг».
Поліпшення за ключовими показниками
У розрізі попередника в особі Barum Bravuris 3HM покришка в рази покращила показники ходимості до стирання протектора. Також модель суттєво наростила рівень акустичного комфорту і стала краще протистояти акваплануванню. У формулу гумового коктейлю шини додали безліч функціональних полімерів, а однаковий розподіл тиску по всій площині контактної плями посприяло рівномірному зносу протектора.
Стабільність керування
У центрі уваги бігової доріжки автошини знаходиться тріо поздовжніх ребер жорсткості зі спеціальними активними насічками. Пліч-о-пліч з ними працюють закриті плечевини з конструкцією прорізів, що самоблокується. Гума чуйно реагує на кермові команди, показує надійне зчеплення та ефективне гальмування на мокрих дорогах. Втім, на сухому асфальті модель теж не підкачає – стабільність керування у неї на найвищому рівні.
Символ якості
За спиною чеської компанії Barum стоїть материнський концерн Continental AG, тож за якість шинної продукції переживати точно не доводиться. Найкраще підтвердження цього — високі призові місця Barum Bravuris 5HM за результатами всіляких незалежних тестів автогуми. Модель практично не має відверто слабких сторін, тому і є дуже ласим придбанням серед шин міцної середньої ланки.
Модификації Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91H
Ціни на Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91H | від 2 245 грн. | 45 пропозицій | ||
Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91V | від 2 249 грн. | 37 пропозицій | ||
Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91W | від 2 685 грн. | 12 пропозицій | ||
Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 94V | від 2 651 грн. | 25 пропозицій |
Добре збалансована на ободах, сильний контакт на невеликій швидкості. Я проїхала близько 8000 км переважно по місту і передні шини сильно зносилися. Виходить, вже після одного літнього сезону їх потрібно міняти, при тому, що жодних механічних проблем з автомобілем немає. У магазині сказали, що перевзутті варто після 10000 км, і були здивовані, дізнавшись, що вони цього навіть не досягли. При цьому, задні в оптимальній формі і знос менше.